Waardering en ledenwinst voor Nieuwe Lijn bij verenigingsmarkt in De Wieken PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Webmaster Nieuwe Lijn   
zaterdag, 21 augustus 2010 09:06

 

Vrijdagavond 20 augustus was Nieuwe Lijn met de voltallige gemeenteraadsfractie, de fractievolger, het bestuur en de wethouder royaal vertegenwoordigd bij de jubileummarkt van De Wieken. Dat werd zeer gewaardeerd door de aanwezigen. Onze ledenadministrateur mocht weer enkele nieuwe leden noteren.


Op deze bijeenkomst presenteerden de meeste en belangrijkste Vaassense verenigingen zich. Nieuwe Lijn was de enige politieke partij die present was. Voor de bezoekers waren er wedstrijden die de kennis over de verenigingen toetsten. In de kinderwedstrijd werd de vraag gesteld hoelang Nieuwe Lijn al bestaat. Het antwoord was eenvoudig uit onze jubileumfolder te halen: “Nieuwe Lijn al 40 jaar actief en betrokken.” Voor volwassen ging de vraag over het jaar 1970, toen Nieuwe Lijn voor het eerst meedeed aan de verkiezingen: hoeveel raadszetels behaalde Nieuwe Lijn toen. Het antwoord was zes van de toen 21 zetels.

Evenals nu was Nieuwe Lijn in 1970 de grote winnaar van de verkiezingen en kreeg het de grootste fractie. In de afgelopen veertig jaar varieerde het zetelaantal altijd tussen de vier en de zes zetels. Nu is Nieuwe Lijn de grootste partij in de gemeenteraad van Epe met vijf zetels.

Op de foto een deel van de aanwezige vertegenwoordigers van Nieuwe Lijn.

Op de actuele website van www.vaassen.nu is zoals altijd een fotoverslag van de avond te bekijken.